Dąbrówka - billboard na rogu Berłowej-Kolejowej

Hej, czy ktoś wie, kto będzie budował na działce przy Berłowej (na skrzyżowaniu Berłowa-Komornicka stawiali dziś billboard).

Może Lidl albo inne Dino?

Może Lidl albo inne Dino?

Może lepiej spojrzeć najpierw

Może lepiej spojrzeć najpierw na mpzp...??

Wyżer

Może w końcu ten kebab będzie ! Wszyscy tylko o tym gadają i marzą o dobrej budzie z wyżerem

mpzp

@ju meen - dzięki za "pomocny" komentarz. wiem że to tak fajnie coś napisać na forum, jaki to Ty jesteś bystry, a inni bezsensownie się pytają. MPZP określa co MOŻE tam powstać, a nie co konkretnie tam powstanie i kto to zbuduje. Jeżeli np. tam ma powstać osiedle, a ja chcę kupic mieszkanie, to wyobraź sobie, że MPZP niewiele mi pomoże. Więc albo wiesz, co tam powstanie, albo nie wiesz i daj sobie spokój, bo takie komentarze nic nie wnoszą.

Ale z poszczególnych

Ale z poszczególnych przeznaczeń tego terenu w mpzp można odczytać, że nie będzie to 1 inwestor...

Będzie budował ktoś myślący dla lemingów ;)

Pola puste a plan zawsze uczynna Rada Gminy może zmienić uchwałą,także oprócz hałasu z S11 i linii kolejowej nr 3 w pakiecie dostaniecie nowych sąsiadów...ale zapewne profilowo podobnych,kupujących obietnice z prospektów deweloperskich,także jak to na tym forum można przeczytać "grylla" można rozpalać na cześć przyszłych stożkogłowców za płotem ;)P.S.Tylko nie zaPOmnieć o musztardzie,najlepiej z Białorusi.

Poziom 0

to niesamowite, że zadając pytanie o billboard w Dąbrówce, dowiedziałem się wszystkiego, tylko nie tego o co pytałem. Temat zszedł na kolej, obwodnicę, mieszkańców Dąbrówki i politykę. Forum osiągnęło poziom 0, parafrazując login jego psychopatycznego uczestnika. Dość, wylogowuję się stąd i żegnam, dalszych odpowiedzi nawet nie czytam....

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.