Odczucia po wyborach

10 milionów Polaków zagłosowało za tanią musztardą, miską ryżu ,oczkiem wodnym oraz za opluwaniem wszystkich którzy mają inne poglądy niż partia przewodnia.
Czyli za populizmem.

10 mln za...

10 milionów Polaków zagłosowało za tanią musztardą

Nie zapominajmy także o dyktach Morawieckiego, które w naszym fyrtlu rozdawiał główny populista PiS w regionie poseł Wróblewski.

Link do nagrania z profilu pana wójta Czajki:
https://www.facebook.com/tadeusz.czajka.35/videos/...

demokracja (je)

widać gołym okiem, nawet tu - a nie myślałem że tak będzie, że jest demokracja ale zasadniczo to każdy ma swoją demokrację, czy to w tej czy w innej opcji do tego czy innego prezydenta i rządu itd,
jak ci nie pasuje rzad i prezydent pisu - twój problem - ale uszanuj go bo został demokratycznie wybrany,
wielu czytelnikom tego posta (o ile zostanie dodany bo to gmina platformiana jest) - też nie pasował poprzedni prezydent Pan Komorowski i rząd po - ale wydaje mnie się że wylewania i jazdy po nich było zdecydowanie mniej - czyli szacunek był większy pomimo UJAWNIONYCH afer
taki kraj taka demokracja

Coś do gryla trzeba kupić.

Coś do gryla trzeba kupić. Tania musztarda jest jak znalazł...
Ciekawe czasy nas czekają... :(

re swojak

Ujawnionych afer....., nie kpij. A co do obecnych panujących to oni są jedną wielką aferą, na szacunek trzeba sobie zapracować, dorwali się tylko żeby drenować koryto, bo w życiu nic innego nie umieją.

re Maro

no ...tak jak piszesz... w życiu taki Pan N na Ukraine pojechał i bo chciał pokazać że umie więcej....no cóż nie wyszło

Czy kiedykolwiek takie wybory

Jeszcze jedno swojak:
PiS po raz pierwszy na taką skalę wyko-
rzystał instytucje państwowe jako narzędzia wyborcze. Wozy
strażackie od ministerstwa dla małych gmin z największą fre-
kwencją, esemesowy alert Rządowego Centrum Bezpieczeń-
stwa zachęcający seniorów do głosowania w dniu wyborów,
telewizja publiczna ostentacyjnie wspierająca jednego kandy-
data, rząd, który przestał się zbierać, by premier i ministrowie
mogli jeździć po kraju i agitować za Dudą.
I CO BYŁY TAKIE WYBORY KIEDYŚ?MOŻE BIAŁORUŚ???STRACH CO BĘDZIE ZA3LATA!!!

I tak ma być

Duda musiał i powinien był wygrać. A to z prostego powodu. Nie może być tłumaczenia typu "myśmy wicie rozumicie chcieli dobrze, ale ten Trzaskowski nam przeszkadzał". Ta ekipa wlazła do szamba razem i razem musi się "utopić". W czy utopić?. Śledźmy wskaźniki finansowe i ceny. Jak na razie oficjalnie NBP dodrukował 300 mld. A Unii "wyrosły kły" (jak zapowiadano) i przetrzepie Polsce portfel bardzo skutecznie. Kto najbardziej oberwie?
Oberwie cała sfera budżetowa, renciści, emeryci i przede wszystkim (co mnie najbardziej bawi) całe to leserskie menelstwo żyjące z zasiłków. No ale skoro " Pan Bóg dał dzieci, to i da na dzieci".

dab nie rozśmieszaj mnie

Dab - co wpis to jazda na pis, obojętnie w jakim temacie - "daj se już siana" chłopie.
Nie chcę tutaj się stawiać w roli adwersarza pisu, ale:
- wozy strażackie za frekwencję - nie za głosowanie na Dudusia - co ci tutaj nie pasi - frekwencja?
- alert RCB - też bardzo dobrze, - j.w. - znowu coś ci nie pasi? Jakby Trzask wygrał to już by było ok, że taka frekwencja, że ma taką legitymację itd., nie?
- TVPIS faktycznie jechał po bandzie na maxa ALE miał świetną przeciwwagę w TVN, oni też jechali z koksem jak ta lala bez czajenia.
- PO niby nie agitowało wcześniej za "bulem" Komorem? Było tak samo, ale to PO to cię nie kłuło w oczy.

Wybory się odbyły, trzeba je uszanować - na tym ta cała demokracja polega w końcu.

Maro - jeżeli chodzi o afery i drenowanie koryta to akurat panowie z PO są nie do pobicia jak na razie w tym temacie i jeszcze długo będą, chociaż koledzy z PISu teraz nadrabiają przy korycie jak się patrzy - ale jeszcze im daleko.

Marzy mi się trzecia licząca się siła, ale nie z TVNu i nie tak bardzo na prawo jak Bosak z ekipą - ale pewnie nie doczekam...

Spokojności wszystkim, wybory już za nami, trzeba pomagać sobie nawzajem tutaj w naszym "fyrtlu" - bez patrzenia na tą jazdę z podziałami.

Udanego weekendu wszystkim :)

re zibi

poprzednia ekipa nie do pobicia w aferach, to gdzie aresztowania, oskarżenia itd, w końcu mają całą prokuraturę, jakoś nic nie widać, no nic i tak ten wspanialomyslny rząd upadnie, tylko raczej nie będzie już co zbierać...

dokładnie

maro masz 100% racji
Podam przykład:
Stanisław Gawłowski ------aresztowany w blasku fleszy ( tak jak Ziobro potrafi:) i co czas mija i nic.........
To jest banda populistów , i kłamców i tyle

dab

A jeszcze podam taki przykład : przywołany pan N.abstrachując czy winny czy nie ,rzecz dotyczy 1mln , Pan Sasin -przemielił 70 milionów naszych (mieszkańców gminy Dopiewo również) pieniędzy i co.....Nowak siedzi ,a Pan Sasin pławi się w rządowych (czyli znowu naszych) ogromnych pieniądzach i co i co mu zrobią , oczywiście nic.....taka jest tzw.dobra zmiana

Święto demokracji

Jako Polak, dumny ze swojej narodowości, nie mający kompleksów, jestem pełen uznania dla SUWERENA, który wybrał 12 lipca br. stabilizację, kierując się rozsądkiem a nie wątpliwą i bardzo trudną kohabitację, tym bardziej w czasach globalnej pandemii. Nie odniosę się do większości komentarzy, bo już wcześniej na tym forum uzasadniłem dlaczego nie warto, szkoda czasu i słów. Jednak pozwolę sobie na małą dygresję. . . tzn. budująca dla tego biednego mentalnie, kulturowo i historycznie forum, jest grupa(bardzo nieliczna, jak Zibi i Swojak) racjonalnie podchodząca do życia i rzeczywistości Nas otaczającej. Dobrej soboty i niedzieli życzę!!!

Taka stabilizacja

Tak będzie stabilizacja tak jak napisałeś kolejne zamówienia pójdą do kolegów narciarzy i handlarzy bronią ,kolejne miliony przekręcone TAK BĘDZIE STABILIZACJA!

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.