Czy będzie Światłowód

Witam jestem mieszkańcem Skórzewa
Mieszkam mniej więcej obok ulicy kwiatowej/zielnej
Chciałbym wykupić sobie światłowód lecz żaden operator nie świadczy takiej usługi ponieważ nie jest on założony mimo tego że dosłownie 50m od mojego domu sąsiad ma światłowód
Wie ktoś czy jest jakiś problem aby zainstalować światłowód na każdej ulicy dla reszty osób które go chcą?

ja też czkam na swiatłowód i d..a

Poznańska

aby mieć światłowód trzeba

aby mieć światłowód trzeba mieć kontakty w Partii, jak 40 lat temu..

wystarczy pokazać im faka ,

wystarczy pokazać im faka , to Cię wybiorą

Światłowód

Buduję dom w Dopiewie i w granicy mojej działki właśnie położyli światłowód do sąsiada na przeciwko. Dzwoniłem do Inei i okazuje się, że nie ma możliwości podłączenia. To jakaś paranoja. Podobno w marcu mają być nowe projekty i będzie wiadomo gdzie dalej będą podłączać ale w Inei nie można złożyć wniosku o podłączenie.

To wszystko przez projekty Unijne

To wszystko przez projekty Unijne. Inea nie może nic zmieniać w tym co było zgłoszone w projekcie. Jak ktoś się spóźnił to niestety będzie musiał poczekać albo dogadać się z sąsiadem do którego światłowód pociągnęli i podłączyc się do jego routera. Podzielicie się kosztami i wszyscy będą zadowoleni.

w gm Dopiewo gdzieniegdzie

w gm Dopiewo gdzieniegdzie jest swiatłowód zbudowany przez INEA bo tylko ona zgłosiła sie do tzw POCP i zbudowała za pieniadze UE. Orange nie jest zainteresowany bo ma umowe z Inea ze nie wchodzi na obszary gdzie zabukowała sobie da teren Inea. Jeśli było coś w projekcie i zbudowali to nie da rady dobudować -chyba ze w projekcie uwzglednili tzw dogeszczenie. Pozostaje inny inwestor np gm Dopiewo.

Pismo

Być może warto wystosować odpowiednie pismo zbiorowe do dostawców

Wątpie że to coś da.

Wątpie że to coś da nikt nie chce inwestować.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.