Brak piwnicy, garażu. Jak rozwiązać problem przestrzeni?

Witam wszystkich.
Z mężem mamy problem z brakiem miejsca na rowery, sprzęty ogrodowe i sportowe, nagromadziło się przez lata mnóstwo pamiątek, kartonów, jakiś niezbędnych, ale rzadko używanych przedmiotów. Nie mamy za bardzo powierzchni gospodarczej na to. Znacie jakieś miejsce gdzie można byłoby to przechowywać? Jakiś garaż do wynajęcia? Może ktoś z sąsiadów ma coś takiego wolnego?
Będę wdzięczna za wskazówki.
Pozdrawiam

coś takiego kiedyś się

coś takiego kiedyś się ogłaszało

http://www.dopiewo.pulsgminy.pl/gd/969

magazynki małe wynajem Dąbrowa i Poznań

Less Mess Storage posiada magazyny samoobsługowe od 0,5 m² do 20 m², rozmiar pomieszczeń zwiększa się co 0,5 m², ul. Ostrowska 515 61-324 Poznań Tel. +48 61 639 78 98

, oraz drugi w pobliżu tj Lockbox Sp. z o.o. ul. Batorowska 30, 62-070 Dąbrowa, 61 677 61 01, 604 407 407,

Lockbox

Potwierdzam, że jest - mam wynajęty 2m magazyn. W Less Mess nie byłam, wygodniej jest mi podjechać do Dąbrowy. Lockbox jest zupełnie nowy - magazyny czyste, suche, zero wilgoci, dobra temperatura. Ja jestem bardzo zadowolona. Potrzebowałam miejsca na dokumenty, ale jak skończy się zima zapakuję w worki próżniowe kurtki i też je tam zawiozę, bo zawsze jest problem gdzie to wcisnąć, a w magazynie mam jeszcze sporo miejsca i będę spokojna, że nic się z tymi ubraniami nie stanie. Fajna sprawa, mogę polecić.

Czy możesz zdradzić ile

Czy możesz zdradzić ile kosztuje miesięcznie wynajem takiej komórki? Na stronie nie maja takich informacji.

Jasne.

Ja płacę ok 130 zł brutto miesięcznie, ale mam działalność, biorę FV i wrzucam to w koszty. Z tego co wiem ceny są uzależnione od wielkości magazynu i jak mi przekazały dziewczyny w recepcji, dość często są organizowane akcje promocyjne, które ogłaszają na FB. Jak sprawdzałam ceny w innych magazynach, Lockbox wypadał najlepiej, zwłaszcza, że nie muszę daleko jechać, więc odpadają koszty dojazdu.

Dziękuję!

Dziękuję za wszystkie informacje. Faktycznie Lockbox wypada dla nas najlepiej, bo lokalizacja jest świetna! Byłam w obiekcie, przerósł nasze oczekiwania. Pomocne panie w biurze dobrały idealną wielkość i też mogę zwiększać metraż jeśli przybędzie mi rzeczy. Umowa elastyczna. Póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Poleciłam znajomym, którzy mają sklep internetowy i zawsze narzekają na brak miejsca, gdy przychodzi im dostawa.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.