Gdzie kupić dobrej jakości mięso

Cześć wszystkim,
Mam pytanie gdzie mogę kupić dobrej jakości mięso, ryby czy warzywa. Wiem, że jest sklep w Malwowej, ale cena 125zł/kg za łososia, czy 90zł/kg za pierś indyka są chyba lekko przegięte. Mogę zapłacić więcej ale w granicach rozsądku. Czy jest tu jakiś lokalny masarz, sklep czy ktoś kto sprzedaje mięso (nie hurtowo) z pewnego źródła ? To samo się tyczy ryb i warzyw. Czy np. w kwestii warzyw można przyjąć, że z targu w Stęszewie są ok czy to ten sam badziew marketowy ?

u Maryniaka

Od dłuższego czasu wędliny i mięso kupuję głównie u Maryniaka na Kolejowej w Skórzewie.
http://drmaryniak.pl/
Ceny są wyższe niż w zwykłym sklepie, ale bez przesady. Za to jakość mięsa nieporównywalnie lepsza. Już mi nic nie śmierdzi przy gotowaniu, smakuje lepiej.
Polecam. To rzeźnik z długą rodzinną lokalną tradycją.

Maryniak

Również polecam Maryniaka, mają też sklep w Przeźmierowie.

Dzięki

Super dzięki za pomoc, z tego co na stronie widzę jest b.dobrze. Na pewno skorzystam. A czy w sprawie Ryb i warzyw ktoś coś ?? :)

sandacz

Podepnę się ;)
Orientuje się może ktoś gdzie w okolicy można dostać świeżego sandacza?

maryniak

Co do Maryniaka bywa różnie, szczególnie jeśli chodzi o wędliny są mimo wszystko naszpikowane, mięso bez rewelacji, obsługa pozostawia wiele do życzenia. Polecam Polskie eko zagrody, można kupić w strefie na Mallwowej oraz ekolu na ławicy.

Strefa malwowa

Co to za strefa na malwowej ?? Dlaczego Maryniak twierdzisz jest naszpikowany?? Co do obsługi to się zgodzę, że przydałaby się zmiana postawy

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.