Głosujmy dla naszych dzieci :) Szkoła Małego Inżyniera

Dzieci lubią zbierać stikeez'y i naklejki. Pokażmy im, że zbieranie głosów może być równie przyjemne. Dajmy się wkręcić. Bawmy się razem z naszymi dziećmi i wygrajmy coś wspólnie. Dajmy im przykład, że razem możemy osiągnąć więcej. Głosujmy codziennie, aż do 7 grudnia :)

A o co chodzi? Szczegóły poniżej...

Szkoła Podstawowa nr 1 w Skórzewie została zgłoszona do projektu Szkoła Małego Inżyniera . Jest on organizowany przez Volkswagen Poznań Sp. z o.o oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera. Jest to promocja nauk ścisłych. W ramach projektu szkoły mogą uzyskać zestaw klocków LEGO, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO. 13 szkół z największą liczbą głosów otrzymuje nagrody. SMS-y są bezpłatne, a organizator gwarantuje, że nie będzie przesyłał żadnych reklam.

Poniżej link do oddawania głosów:
https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-s...

Głosujmy codziennie, aż do 7 grudnia ze wszystkich dostępnych telefonów :)

Głos oddany

Głos oddany

Dziękuję ;)

Na tą chwilę jesteśmy już na 18 miejscu. W tym tempie damy radę :) Chyba nie tylko u nas cała rodzina dała się pozytywnie wkręcić ;) Głosujmy codziennie, aż do 7 grudnia.

W inżynierii przyszłość, więc

W inżynierii przyszłość, więc młodych warto wesprzeć. Macie i mój głos. Na tę chwilę 17. miejsce, więc jeszcze 4 oczka do przeskoczenia.

Ranking

Widzę, że jest dobrze. Szkoła w Skórzewie już na 3. miejscu :)

Wszyscy się spinamy z głosowaniem

Gonimy Tulce, zostało 74 głosy, a potem Borek Wlkp.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.