Śmieci

Masakra z tymi śmieciami. Ustawodawca narzucił odbiorców i pomimo co 4 tygodniowych terminach odbiorów odpadów selektywnych i z tego selekt nie potrafi się wywiązać. Palędzie zawalone śmieciami już trzeci dzień
Zgłaszajcie reklamacje może to coś zmieni
https://smieci.dopiewo.pl/reklamacja

odbiór odpadów

Z jakiej racji mamy płacić za odbiór odpadów taką samą stawkę w miesiącach zimowych kiedy odpady selektywne są odbierane tylko raz w miesiącu. W tych miesiącach opłata powinna być niższa gdyż w innym przypadku jest to bezczelne naciąganie mieszkańców.

Niestety taki tekst "opłata

Niestety taki tekst "opłata uśredniona" ucina wszelkie spekulacje. A i tak z tego co media niosą opłaty znowu w 2019 wzrosną.

Co z zielonymi odpadami z 27.11 w Skorzewie?

Wg rozpiski zielone odpady po raz ostatni miały być wywiezione we wtorek dla części Skórzewa. Brązowe wory stoją do dziś. Na Wiśniowej jest przebudowa drogi i worki utrudniają przejazd i poruszanie się maszyn budowlanych. Wstawienie ich do zagródek śmietnikowych powoduje, że służby wywożące ich wogóle nie zauważają:-/. Obawiam się, że będą czekać do wiosny. Czy w innych rejonach Skorzewa wywieziono planowo?

Śmieci na ulicach w gm. Dopiewo

Czy ktoś się z Was orientuje, czy są w gminie jakieś służby, które sprzątają śmieci przy chodnikach, placach zabaw, poboczach ulic itp.?
To co się widzi np. porozrzucane częsci od pralki przy ulicy Konarzewskiej w Dopiewcu i sterta płyt regips w lasku koło A2 od strony Dopiewca to woła o pomste do nieba.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.