Laweta Duda Development

Dzień Dobry,

od kilku tygodniu na ul. Poznańskiej w Skórzewie na miejscu parkingowym przy szkole stoi laweta z reklamą "Duda Development". Po pierwsze jest to miejsce parkingowe przeznaczone np. dla klientów pobliskich firm, ale przedewszystkim rodziców dzieci ze SP 1.

Prośba do developera od usunięcie reklamy nie skutkuje. Poniżej przedstawiam ich oficjalną odpowiedź:

Bezpieczeństwo, zwłaszcza małych obywateli jest dla nas bardzo istotne, dlatego postawiliśmy przyczepę na środku pasa, by zachować odstęp między samochodami wysadzającymi dzieci do szkoły. Sami je także tam wysadzamy i nie widzimy trudności, przykro nam, że Panu nasza reklama przeszkadza. Przyczepa nie jest postawiona tam bezprawnie, jednak chcemy, by wilk był syty i owcę ocalić 🙂więc postaramy się, by stwarzać jak najmniej niewygodnych sytuacji. Czy jeśli przestawimy na brzeg parkingu lub na drugą stronę ulicy będzie to dla Pana bardziej komfortowe ?

Developer, który sprzedaje domy warte pół miliona złotych nie widzi probelmu w zajmowaniu miejsc wybudowanych z pieniędzy podatników i z myślą o ich wygodzie zbudowanych.

Zresztą kolejny przypadek to zatoczka przy lidlu zajęta przez Matiza i kampera też od kilku tygodni. Oczywiści pojazdy są na sprzedaż.

Wkrótce wybory , ciekawe który z kandydatów podejmie się rozwiązania tego tematu?

Do reklamożerca

Bardzo dobrze , że ktoś poruszył ten temat . Parkować nie ma gdzie a stawiają ruchome reklamy (bo za darmo). Straż Gminną i Policja nie reaguje .Wydaje mi się że na przeciwko Lidla przy zatoczce wystarczy postawić znak -np. POSTÓJ do 1 godz i prawdopodobnie problem się rozwiąże .

I jeszcze stawiają reklamę

I jeszcze stawiają reklamę przy szkole z błędem ortograficznym. Żal duszę "ściska" a może "sciska" :)

Rano nie ma jak zaparkować przed szkołą

Rano nie ma jak zaparkować przed szkołą, a blokują połowę tego małego parkingu. Ostatnio zaparkowałem tam na styk i wyjeżdżając porysowałem nadwozie. Dobrowolnie jak widać tej przyczepy nie usuną. Należy podejść z innej strony - na pewno urząd skarbowy lubi kontrolować takie firmy.

Przestawić na jezdnię albo

Przestawić na jezdnię albo chodnik to policja odholuje.
Chętnie podjadę pomóc to uczynić.
Pozdrawiam.

Czy straż miejska albo gmina

Czy straż miejska albo gmina jako właściel terenu, może wystąpić do developera Duda Development o usunięcie reklamy? Czy są tu jacyś prawnicy którzy mogą w tej sprawie pomóc?

To jest droga powiatowa....

To jest droga powiatowa....

Pewnie budują tak samo jak

Pewnie budują tak samo jak się reklamują. Z błędami

Na zdjęciu widać że przyczepa

Na zdjęciu widać że przyczepa na założoną blokadę na koło. To blokada naszej policji czy straży gminnej czy właściciel sobie założył?

To jest blokada "oryginalna",

To jest blokada "oryginalna", chyba się boją żebym im laweta nie zginęła

Naczepa z reklamą

Rozmawiałem z przedstawicielem dewelopera reklama ma zostać usunięta w ciągu 2/3 dni

Dziękuję Panu Dziembowskiemu za interwencję!

Chciałby bardzo podziękować Panu Piotrowi Dziembowskiemu za zainteresowanie się tematem i intrewencję w sprawie lawety. Niech inni radni i kandydaci biorą z Pana przykład.

Lawety dzisiaj już nie ma !!!

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.