Szkoła Dopiewiec

Dzień dobry. Zamierzam kupić mieszkanie w Dopiewcu od dewelopera LINEA. Mam pytanie do jakiej szkoły podstawowej będzie musiało chodzić moje dziecko. Pod biurem dewelopera jest przystanek busa który zapewnia dojazd do szkoły i w Dąbrówce, jednak w szkole informują że jest rejonizacja i mówią że dziecko ma chodzić do szkoły w Dopiewcu.

Obwód szkolny:Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Dopiewcu

Źródło BIP: Uchwała Nr XXVIII/377/17 Rady Gminy Dopiewo z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego

Ale wg mojej wiedzy, szkołę mozna sobie wybrać inna dla dziecka pod warunkiem że będą miejsca. Kwestia determinacji rodziców.

Córka dyrektorka nadal w szkole.

Hej. Jestem mamą dziecka chodzącego do szkoły w Dopiewcu. Powiedzcie mi co z kimś kto mieszka w szkole a nie jest nauczycielem tej szkoły. Jak to możliwe by zajmował pomieszczenia które mogą być wykorzystane klasy. Czy nie ma prawa by taka osobę pozbawić lokum by dzieci miały klasy.

Wrażenia co do samej szkoły

Również szukam opinii co do szkoły w Dopiewcu. Z zasłyszanych plotek mogę wnioskować, że jest ok, chciałabym jednak zebrać więcej opinii...

SP w Dabrowce

Przede wszystkim nie bojcie sie tej szkoly ani innych mniejszych "wiejskich" szkol. Owszem w Dabrowce jest nowa, ale to o niczym nie swiadczy,wszyscy usilnie sie pchaja,pozniej dzieciaki przenosza do starej SP na Parkowej, lub do Dopiewa. Dla kazdego cos innego ma znaczenie, ale nowe mury w Dabrowce niekoniecznie sa odzwierciedleniem tego co wewnatrz.

Szkoła Dopiewiec

Hej. Jestem Mamą siedmioletniej dziewczynki. Dla mnie szkoła w Dopiewcu jest fajna choc muszę córkę wozić z Dąbrówki do Dopiewca ale to nie problem... Ja jestem bardzo zadowolona ze szkoły. Klasy nie są duże dziecko jest pod dobra opieka. I to jest dobre dla dziecka bo nie jest numerkiem statystyczny jak na Malinowej w Dąbrówce. Teraz córka pójdzie do pierwszej klasy i będzie ich garstka. To super dla nauczyciela i ucznia. Ta szkoła jest dobra i nauczyciele oraz Pani dyrektor robią wszystko by szkoła była przyjazna dzieciom i bezpieczna. Dziękuję Pani Dyrektor za jej troskę i opiekę. Naprawdę szkoła warta polecenia. Dodam że moje dziecko od początku polubilo szkołe i nauczycieli i to najważniejsze... Pozdrawiam. Polecam szkole w Dopiewcu.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.