Kibole

Czy mamy szanse na pozbycie się z dworca w Palędziu zrzutów kiboli? Po dzisiejszym wieczorze jest to naprawdę nie do przyjęcia, dla ludzi a tym bardziej dla okolicznych zwierząt. Co komu zrobiliśmy, że musimy tolerować tu chamstwo i hołotę? W Poznaniu też są małe stacje PKP, dlaczego gmina nas tym „uszczęśliwia”?

kibole

Jak można dopuścić do tego co działo się wczoraj wieczorem.To jest skandal.W noc sylwestrową jest spokojniej.
Kto toleruje takie zachowania?Bezkarność i przyzwolenie tylko takie zachowania nakręca.
Władze Naszej Gminy to nic nie robią w tym temacie.Pewnie będzie wyjaśnienie że to teren PKP i "My nic nie możemy zrobić".
Może zakupić odpowiednią ilość materiałów pirotechnicznych i postrzelać sobie w pod UG w Dopiewie?
Może ktoś w końcu zareaguje skutecznie .

Wieczorne hałasy przypominały

Wieczorne hałasy przypominały raczej wojnę niż wydarzenie sportowe.

Ale oco wam wogóle chodzi?

Ale oco wam wogóle chodzi? Przecież kibole sa pod parasolem PiS i sam premier dziękuje im za piękne oprawy patriotyczne. Może wybuchy i rozpierducha na stadionie to cena za ten tzw. patriotyzm? Popytajcie policję i wojewodę dlaczego wożą tych gamoni do Palędzia. Na pewno chętnie porozmawiają.

ZOMO

Na te bydło huligańskie powinni ZOMO reaktywować.

Bydło

Zwierząt mi tu nie obrażaj

co dalej?

Na stronie UG widnieje informacja, że Urząd nie jest adresatem naszych skarg, podobno o wszystkim decyduje policja. W dzisiejszej gazecie przeczytać można, że policja wnioskuje o uchylenie immunitetu dwóm posłom PO za odpalenie rac podczas Marszu Wolności oraz że "Za używanie rac na stołecznym placu Zamkowym podczas poniedziałkowej fety na cześć Legii Warszawa zostali ukarani czterej członkowie kadry klubu." U nas przez dobre pół godziny trwała kanonada zakłócająca porządek i ciszę nocną w asyscie i rozumiem, że za przyzwoleniem policji.
Chyba rację ma Antykibol, pełna dbałość o elektorat PIS w nadchodzących wyborach samorządowych, w końcu będzie walka o Warszawę, każdy głos nawet chuligana na wagę złota..
Coż może by tak zakłócić spokojny byt naszej policji jakimś zgłoszeniem popełnienia wykroczenia i to co ciekawe przy współudziale policji :)), albo większą ilością zgłoszeń?? Może to by ich zniechęciło do naszego dworca? Jest Starołęka, Junikowo, Górczyn, Wola etc.
Z drugiej strony mecze piłki nożnej to biznes, któś na tym zarabia niemałe pieniądze, podobno policja jest opłacana w tym zakresie przez organizatora meczu, dlaczego dzieje się to kosztem innych ?

Jutro przyjmujemy warszawkę..

Jutro przyjmujemy warszawkę....

http://www.dopiewo.pulsgminy.pl/gd/1084

ta..

Fakt bo oni codziennie tutaj przyjeżdżają,ludzie dajcie spokój nie macie innych problemów? i to decyzja Policji i miasta a nie PKP czy Wójta czy kogokolwiek innego .

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.