Wywóz śmieci

Dzień dobry,
Nie mam zamiaru dłużej oczekiwać na wywóz śmieci, które od wielu dni już gniją w kuble, muchy za chwilę nas wykończą.

Zamawiam indywidualnie kontener, do którego opróżnię kubeł i worki z zielonym, a następnie rachunek za usługę wywozu wyślę do urzędu gminy. Im więcej takich faktur pojawi się na biurku osób odpowiedzialnych, tym większa szansa, że śmieciarki jednak zaczną się pojawiać i skończy się czcze gadanie o niemocy urzędniczej w temacie wywozu śmieci.

Dla zwolenników bardziej hardkorowych rozwiązań podsuwam pomysł zorganizowania tymczasowego wysypiska na ul. Leśnej 1C w Dopiewie.

Śmieci

Ooo ja chętnie podrzucę moje śmieci pod urząd gminy.

Śmieci

tomaj721 z jakiej miejscowości od Ciebie nie zostały odebrane odpady? W Dąbrowie ul. Borówkowa również śmieci nie zostały odebrane. Szczerze to wolałbym muchy. U mnie worki które nie zmieściły się w śmietniku już dwa razy rozerwały ptaki i musiałem wszystko zbierać :) . Wykonałem kilka telefonów do firmy Alkom nikt nie odbierał. Następnie zadzwoniłem do Urzędu Gminy. Pani przekazała, że we wtorek było zebranie z firmami zajmującymi się wywozem śmieci. Ogólnie stwierdziła że są duże opóźnienia w odbiorze śmieci. Poprosiła o podanie adresu i mieli w trybie pilnym odebrać śmieci. Oczywiście nic nie zostało odebrane. Dzisiaj mija dokładnie trzy tygodnie od ostatniego odbioru odpadów. Kolejny termin według harmonogramu jest w przyszły czwartek i nie zdziwię się jak dopiero wtedy zaległe śmieci zostaną odebrane o ile w ogóle ktoś się zjawi, bo nie wiadomo jakie Gmina ma problemy z firmą wywożącą odpady.

Śmieci

Z Dąbrowy. Dziś około godziny 18 śmieciara przejechała wzdłuż ul. Szkolnej i Wiejskiej, częściowo zebrali śmieci, reszty nie ruszyli. Do mnie jutro podstawiają kontener z niezależnej firmy wywożącej odpady, ładuję go i zgodnie z zapowiedzią rachunek wysyłam do gminy. Z całą energią i wytrwałością na jaką stać moich prawników będę dochodził zwrotu tych kosztów. W imię zasad.

Palędzie

W Palędziu od wtorku stoją kubły. odebrali tylko segregowane

Lepiej napisać reklamację na

Lepiej napisać reklamację na ich stronie z nich później bynajmniej muszą się tłumaczyć. No i z doświadczenia wiem, że to działa. Życzę powodzenia.

Dąbrówka, Różany Zakątek

Tym razem zostały zielone i kubeł. Widać w tym tygodniu śmieciarka również zepsuta...

Brak dyscypliny wywozowej

Reklamacji lepiej nie składać bo pani ma zawsze taka samą odpowiedź z Selektu - wywozimy sukcesywnie :)
Poprzednia firma zabierała co do papierka przy kuble a teraz rozsypane lub połowa kubła zostawiona bo samo nie wpadło do śmieciarki - płacić trzeba a co !

Konarzewo bez zarzutów

Witam wszystkich.
Współczuję wszystkim, którzy mają spore problemy z firmą wywożącą odpady. Trochę na obronę Selektu muszę jednak przyznać, że w Konarzewie idzie im to, jak do tej pory, sprawnie. Może lepsza ekipa.
Pozostaje tylko trzymać kciuki, że i w innych miejscowościach jakość wzrośnie.

Konarzewo

Potwierdzam, że w Konarzewie wywóz śmieci jest na czas.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.