Lidl Dąbrówka?

Dzień dobry,

Czy ktoś wie co się zaczyna dziać na placu kawałek za Stokrotką, po przeciwnej stronie ?
Doszły mnie słuchy, że niby Lidl ?

??

Mówisz o tej lokalizacji?
https://dabrowka.com.pl/forum-centrum-uslugowe/

Z moich źródeł w Lidlu wynika, że to na razie ploteczka wiejska i żadnych finalnych decyzji jeszcze nie ma. Ale jakieś tam rozmowy były.

szkoda kasy

to nonsens, w takiej sypialni jak Dąbrówka jeden sklep Biedronka i Stokrotka wystarczy aż nadto. Reszta tzw handlu ledwo zipie. Nic się więcej nie utrzyma

Mało sklepów

Proszę zobacz półki w Biedronce: mało towaru. Pracownicy nie nadążaja dokładać towaru na półki. Przy kasach ogromne kolejki. Parking przy Biedronce zawsze pełny. Brak miejsc do zaparkowania bardzo często.
W Stokrotce jest dużo towaru, ale mało ludzi na kasie i tam to dopiero się czeka.
Lidl by się przydał. Jest lepiej zorganizowany niż Biedronka. Konkurencja się przyda.
Jestem za Lidlem albo innym sklepem.

Lidl

Jak dla mnie super by było. W biedronce straszny bałagan a w stokrotce brak załogi równoznaczny z1 osoba na kasie.

A dlaczego wszystko ma byc w

A dlaczego wszystko ma byc w Dabrowce? Reszta miejscowosci ma byc poszkodowana?! Lidla macie od Dabrowki 5km dalej, wiec jest to kwestia do 10minut dojazdu. A w tym momencie kolejki i brak towaru w biedronce dabrowkowej sa spowodowane brakiem ludzi do pracy i tym,ze w Steszewie biedronka jest w remoncie. Wiec,bez przesady-Dabrowka ma AZ nadto sklepow. Gdyby rzeczywiscie znowu byloby cos budowane,znajda sie szczekacze dabrowkowi,ktorym zawsze wszystko nie pasuje. I nie zapominajmy,ze gmina to nie tylko dabrowka.

Jeżeli miałby być budowany

Jeżeli miałby być budowany Lidl w Dabrówce to będzie. O tym gdzie powstanie decyduje Lidl a nie gmina, która stwierdzi. że w Dąbrówce za dużo sklepów, postawmy w np: Więckowicach. Liczy się to czy będzie obrót w danej placówce i czy będzie generowała dochód. Kwestia "poszkodowanych" miejscowości bez Lidla jest śmieszna :) Zastanów się czasem nad tym co piszesz :) co do "niezadowolonych szczekaczy" to już inna sprawa :) tacy się zawsze i wszędzie znajdą

Biedronka

Już widzę jak ludzie przyjeżdżają ze Stęszewa do Dąbrówki na zakupy w Biedronce. Dobry żart 😀😀😀 w Dabrowce i w okolicy jeszcze trochę i będzie więcej ludzi niż w Steszewie 😀
Tak na poważnie to tylko i wyłącznie brak ludzi do pracy w Biedronce i ogrom ludzi mieszkających w Dabrowce Paledziu i Goluskach. Jeżeli otworzy się jeszcze jakiś markecik w okolicy Dąbrówka, Dopiewiec to nieźle na tym zarobi właściciel.

Swoją drogą,ktoś coś wie na

Swoją drogą,ktoś coś wie na temat rzekomego powstania Biedronki w Konarzewie? Czy to tylko ploty?

kto wie może kiedyś

"lidl będzie ale nie wkrótce" - hue hue

Lidl w Dopiewie

Lidl pojawi się w Dopiewie - to już pewne. Otwarcie w 2019 roku.

Lidl

Bardzo dobrze że w Dopiewie coś będzie poza Dino i tego Lewiatana gdzie warzywa wołają o pomstę do nieba

Skąd to info, ze Lidl

Skąd to info, ze Lidl powstanie? Z tego fejkowego profilu na FB?

Lidl przy drodze wzdłuż torów, na wysokości szkoły ?

Ktoś coś wie o tej lokalizacji?

Lidl stawia markety tylko w dużych miastach

w gminach się nie spotyka Lidla.

Lidl w Skórzewie, Lidl w

Lidl w Skórzewie, Lidl w Komornikach... Same metropolie!

no i Lidl w Tarnowie Podg.

;-)

A czy ktos wie co to za sklep

A czy ktos wie co to za sklep buduja nowej drodze wzdluz torow?

Netto

Tak mi mówili robotnicy co tam pracują, ale pewności nie ma.

Patrząc na wygląd konstrukcji

Patrząc na wygląd konstrukcji prawdopodobnego wejscia do sklepu to całkiem możliwe

Netto

Tak,to pewne, że będzie netto.

Netto

W którym dokładnie miejscu powstaje to netto?

Netto szuka pracowników do

Netto szuka pracowników do sklepu - Palędzie, ul. Malinowa

https://www.mojedopiewo.org/node/15023

w Dąbrówce brakuje tylko

w Dąbrówce brakuje tylko tramwaju z Junikowa i kina oraz pubu 24H, reszta w nadmiarze..

Budowa ruszyła

Budowa ruszyła, pewnie za kilkanaście tygodni tiry z towarem zaczną pięknie wzbogacać otoczenie tej sielskiej, wiejskiej zabudowy :)))))

gdzie

gdzie Ty tam widzisz sielską wiejską zabudowę :)) hahahahaha przy wiecznie jeżdzących dzień i noc samochodach na Poznańskiej ???? i jeszcze do tego Wielkie Wywroty Dolaty nie naprawdę sielsko , sielsko wręcz sielankowo :))))

Faktycznie wiejsko i sielsko

Faktycznie wiejsko i sielsko jest w tej okolicy...

Czyli kolejne miejsca pracy ;)

Zastanawia mnie zdziwienie,niezadowolenie i komentarze jak powyżej...ktoś sprzedał grunt przy głównej drodze,ktoś kupił i uzyskał PnB(lub nabył z odpowiednim pozwoleniem).Wcześniej dokonano analizy rynku,badania tzw.stref i "twardogłowym" z Grupy Schwarz" do której nalezy m.in.Lidl wyszło,że podobnie jak w Skórzewie ulica Poznańska gdzie typowy handel i usługi a nawet w Zakrzewie gdzie przy ulicy Długiej zlokalizowano market Dino i myjnię samoobsługowa inwestycja się finalnie opłaci(nawet jeśli przez rok dany sklep będzie na minusie).Gmina pozwoliła na rozwój "chowu klatkowego" w czworakach,familokach w Dąbrówce,Dopiewcu( a ciekawe co jeszcze powstanie na gruntach POLNORD-u Krauzego???) i taki wzrost liczby mieszkańców musiał zwrócić uwagę "prospektorów" z Netto,Biedronki czy Lidla.Jak widać hasło reklamowe Linei "Siła miastotwórcza" zadziałało :)))Reasumując,chcesz mieć spokój,ciszę i komfort,to KUP Polaku kawałek ziemi w dobrej lokalizacji w przedziale 400-500 zł/m2 na terenie Naszej Gminy(jeszcze takie można znaleźć w tej cenie),wybuduj dom wolnostojący(500-700 tyś.zł) lub w Poznaniu dom na Sołaczu lub Starym Grunwaldzie za 2-4 mln zł.Dobrej niedzieli(niehandlowej) życzę Szanownym Forumowiczom.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.