Zjazd S11

Ze względu na ogromne korki w Dabrowce i Palędziu jakiś czas temu ktoś na forum rzucił temat otwarcia bram przy MOP Palędzie na drogę S11. Odciazyloby to Dąbrówke i Palędzie. Pomysł dobry.

I dzisiaj zobaczyłem, że ktoś się zajął tym tematem i przygotował pismo do Urzędu w tej sprawie. Są zbierane podpisy poparcia.

Ja się podpisałem.

Zachęcam Was do podpisów. Napewno taka lista jest w Przedszkolu Bajkowa Wyspa w Paledziu na Malinowej.
Jezeli jest gdzieś taka lista to napiszcie na forum.

Przekażcie ta informacje swoim sąsiadom. Im więcej podpisów tym większa szansa, że Nas wysłuchaja w Urzędzie.
Ludzie podpisujcie się!!!

Petycja

Pismo jest skierowane do Ministra Infrastruktury z tego co widziałem. Gmina nie jest stroną w tej sprawie. Szanse powodzenia oceniam jako nikłe - jak dotąd nie spotkałem się jeszcze z wjazdem na drogę ekspresową przez MOP.

ekspert od wszystkiego

dzięki za ocenę, przecież o to prosił autor posta
skoro wszystko wiesz, nawet petycję widziałeś (btw podpisałeś czy nie?) i potrafisz ocenić i wydać wyrok w sprawie szans na powodzenie, to podpowiedz swoje rozwiązanie, podpowiedz co ma mniej nikłe Twoim zdaniem szanse

Bliżej zera

potrafisz ocenić i wydać wyrok w sprawie szans na powodzenie

W sumie to źle się wyraziłem odnośnie szans. One są nie tyle nikłe co bliskie zeru. Wyjaśnienie można znaleźć tutaj: link. Petycji oczywiście nie podpisałem, bo to nie ma najmniejszego logicznego sensu.

Oj dawno to było

Oj dawno to było 1999 rok, a jedyna zmiana w 2004 :) śmiać mi się chce. Najwyższy czas zmienić ustawę i dopasować ją do dzisiejszych realiów.
W 1999 roku nie było tyle dróg ekspresowych co teraz. Pytanie: były jakieś drogi ekspresowe??? Nie pamiętam.
Podpisać petycję, wysłać do urzędów. Jest teraz dobra zmiana, więc może ustawę też da się zmienić dla dobra mieszkańców.

Pewnie, że lepiej negowac trud innych ludzi. Pawelek prośba do Ciebie: masz jakiś pomysł jak usprawnić polepszyć wyjazd z Palędzia Dąbrówki to proszę napisz na forum.

Nie mam

masz jakiś pomysł jak usprawnić polepszyć wyjazd z Palędzia Dąbrówki to proszę napisz na forum.

Usprawnić, polepszyć powiadasz. Jeśli ma to być pomysł realny uwzględniając możliwości prawne, techniczne i finansowe, a także możliwy do realizacji w najbliższym czasie... to nie mam takiego pomysłu.

I jak żyć!

Cytat: I jak żyć! Pawelek dzięki za odpowiedź, ale liczyłem na jakiś pomysł. Szkoda. I jak żyć... coraz więcej mieszkańców będzie, dróg nowych czytaj szerszych nie będzie. Ci co się wprowadzą w najbliższym czasie nie orientują się jaki są korki od 7-8:30 i 16-17:30. Może ktoś coś wymyśli do tego czasu. Może Wójt z Linea?!

Wymyślać powinni ci, którzy

Wymyślać powinni ci, którzy są do tego powołani i biorą za to pieniądze. Ale na nich nie ma co liczyć, bo dla takiego wójta ważne jest tylko to, żeby podatki wpływały szerokim strumieniem do kasy więc nie patrzą ile się tu buduje, ile ludzi się tu wprowadzi (a jest już prawie jeden na drugim! Docelowo miało być 3.000, a jest już 6.000 i będzie jeszcze więcej!!!), a jaka jest rzeczywistość (drogi z gumy w końcu nie są). To, że ludzie, którzy się tu przeprowadzili tkwią w korkach, tak jak w mieście (!) to już ich nie obchodzi. Ważne, żeby od tej masy ludzi podatki były w kasie gminy. Reszta jest mało ważna, jak widać. Rachunek jednak zostanie wystawiony przy najbliższych wyborach. Choć nie wiem czy można liczyć na poprawę w tej sytuacji. Taki kraj.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.