Batorowska odcinek w Wysogotowie

Witam serdecznie,
Ujeżdżam codziennie do pracy i z powrotem ze Skórzewa ulicą Batorowską w kierunku Bukowskiej.
Jak na terenie naszej gminy droga została wyremontowana kilka lat temu tak na terenie gminy Tarnowo Podgórne droga jest delikatnie mówiąc w nie najlepszym stanie.
Szukałem jakichś informacji w temacie remontu tej drogi na stronach i forach gminy Tarnowo Podgórne i nic nie mogę znaleźć.
Być może ktoś z mieszkańców gminy Dopiewo zasłyszał lub może nawet ma jakieś pewne informację kiedy taki remont może nastąpić? Będę wdzięczny za odpowiedź.

temat wraca co jakiś czas

Ten temat wraca co jakiś czas, na naszym forum też już było o tym, że mieszkańcy naszej gminy dowiadywali się u nas w gminie, czy wiadomo coś o remoncie tego odcinka Batorowskiej. Ktoś z gminy kiedyś się wypowiadał, że to nie jest naszej gminy droga, więc my tego remontu nie sfinansujemy. A z kolei Tarnowo odpowiadało, że nie ma tego remontu w planach, bo drogą tą jeżdżą głównie mieszkańcy gminy Dopiewo, a nie Tarnowo Podgórne, więc im na tym remoncie nie zależy. I od lat już trwa taka patowa sytuacja...

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.