Poczta

Ostatnimi czasy popularnym tematem na forach i nie tyko bo również w ustnych przekazach mieszkańców Dopiewa i okolicznych miejscowości jest nierzetelna obsługa pracowników poczty i doręczycieli pocztowych.W związku z tym ja również chciałabym wypowiedzieć się w tej kwestii i zasugerować iż najlepszym wyjściem dla pani naczelnik i kierownik tego urzędu byłoby sklonowanie listonosza pana Rysia z Otusza lub nie pracującego juz pana Przemka z Konarzewa.

Dla nich wielki szacun za ich prace i starania.Tak szanowne panie jesli się chce można pracować sumiennie nie zarabiając kokosów.Doręczyciele tak samo jak i obie panie nie pracują za free tylko pobierają pobory i od samego poczatku wiedzą. dokladnie ile będą zarabiać .Ajesli wyrażają zgodę zobowiązani są. wykonać prace jak się należy i nie ma tłumaczenia ze zarabiają 1600 złotych.Ja również tyle zarabiam zreszta tak jak i większość. społeczeństwa.Ciekawa jestem dlaczego dziwnym trafem do mojej skrzynki wkładana jest nie moja korespondencja i to dzieje się regularnie .Różnego rodzaju przesyłki są prawidłowo adresowane dlaczego zatem nie trafiają tam gdzie trzeba.Pani kierownik poczty nie zatrudnia chyba niedowidzących emerytów z całym. szacunkiem do nich ani również. ciemnoskórych emigrantów zBurkinaFaso ktorym nie znana jest polska literówka.Uprzedzam jesli jeszcze raz w mojej skrzynce znajdzie się cudza korespondencja doprowadzę do tego ze szanowne panie osobiście ja odbiorą i dostarcza gdzie trzeba

Ta poczta to masakra

Kartka z zyczeniami świątecznymi (mam tu na myśli święta wielkanocne) dotarla do mojej skrzynki po 33 dniach. Dodam tylko że szła z Leszna. Na moje oburzenie wygłoszone na poczcie Pani zapytała czy to była przesyłka priorytetowa? Rozgoniłbym te baby na cztery wiatry.

po prostu dno

Świąteczna kartka wyslana priorytetem z poznania do dzisiaj do mnie nie dotarła chociaż za dostarczenie jej ktos slono zaplacil.W lutym zaginelo wysłane. Z zus u wezwanie na komisje lekarską.Szczęście ze zadzwoniłam poimformowano mnie ze wezwanie zostalo wysłane a komisję. mam jutro o jedenastej...

poczta

Przesyłki są prawidłowo adresowane? Połowa zwykłych listów jest zaadresowana błędnie. Albo stare numery, albo pomylone miejscowości. Do roznoszenia poczty w miejscach brakujących donosicieli ściągani są ludzie, którzy nie mają o tym bladego pojęcia i potem wychodzą takie kwiatki. Niestety tylko stały listonosz mający swój własny rejon jest w stanie zadbać o porządek i systematyczność na nim.

poczta

Dwa razy pisałem skargi do dyrekcji Poczty. Dostałem odpowiedzi, że oni bardzo się starają o klientów. Ręce opadają, to jest chora instytucja, siedząca jeszcze po uszy w komunie.

poczta

Czy ktoś wie jak w ogóle skontaktować się z pocztą w Dopiewie? Dwa numery telefonów, które krąż w necie tj.: 887853119 lub 614381644 są nie aktualne lub nikt nie odbiera.

poczta

Wisju nie dodzwonisz się na pocztę. W Dopiewie nie ma opcji najlepiej skontaktować się z dyrekcja i wyświetlić sprawę 618697136

poczta

Witam
Kieruję podziękowania do Dota1965 za pomoc i podanie numeru telefonu. Udało się dodzwonić i załatwić sprawę.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.