Żółte kartki w Gminie Dopiewo

Od pewnego czasu Straż Gminna w Dopiewie stosuje system ostrzegawczy dla kierowców łamiących przepisy, na przykład w przypadku niewłaściwego zaparkowania pojazdu.

W takim przypadku za szybą samochodu można czekać na nas żółta karta.

Poniżej materiał telewizji TTVI Dopiewo.

Apel do SG

Nieważne w jaki sposób: ostrzeżeniami, żółtymi kartkami, pouczeniami, mandatami, wzywaniem lawet, strzałami w powietrze, w opony albo do opornych - może wreszcie uda się zakończyć reorganizację systemu ruchu i parkowania w Skórzewie w okolicy skrzyżowania ulic Batorowskiej i Poznańskiej. Pomimo kosztownego, przeprowadzonego za publiczne środki remontu, cyklicznie w soboty i niedziele w czasie odprawianych w kościele mszy ta okolica jest zastawiona parkującymi jak popadnie samochodami. Zablokowane chodniki i pasy drogowe (mimo namalowanych ciągłych linii) utrudniają poruszanie się pieszych i pojazdów, wymuszając zachowania niezgodne z przepisami i zagrażające bezpieczeństwu. Wydaje się, że z przeciwdziałaniem zagrożeniu nie powinno się czekać na uzasadniający je impuls w postaci pierwszego tragicznego wypadku.

Wskazówka do uzyskania kilku mandatów do budżetu !

Ja bardzo bym chciał aby zamiast głupotami straż z jej naczelnym szeryfem kowalczykiem / może ruszy doopę z za biurka ?? / zaczęła zajmować się jeżdżącymi po lasach samochodami / od Dopiewca do Zakrzewa / oraz właścicielami, którzy luzem puszczają swoje psy po lesie !!!! Skoro klika osób może to dlaczego banda debili puszczających psy luzem jest bezkarna ???

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.