Żłobek, klub malucha

Witam

Poszukuję żłobka lub klubu malucha w gminie Dopiewo.
Czy ktoś może coś polecić?

Prosze też o informacje których miejsc unikać.
Najbliżej mam do Klubu Malucha Bocianie Gniazdo - możecie się podzielić ze mną opinią o tym miejscu? Link do archiwum: http://www.mojedopiewo.pl/forum/dabrowka/zlobek-kl...

Co dla 7-miesiecznego dziecka?

Podbijam temat. Może znajdą się chętni do podzielenia się opinią na temat ewentualnych rozwiązań w Dąbrówce (i okolicach) dla 7-miesięcznego dziecka?
Czy poza Leśną Chatką w Skórzewie są jakieś inne propozycje? Czy pozostaje tylko opiekunka?
Z góry dziękuję Rodzicom/Opiekunom za opinie i rady.

Baby House Zakrzewo

Polecam prywatny klubik w Zakrzewie "BABY HOUSE". Mój synek chodzi już rok i nie chce wracać. Do tego godziny do uzgodnienia, pakiety godzinowe i bez limitu. Mogę polecić bez wahania.

Akademia Rozwoju i Sztuk Dziecięcych

W sobotę 2 kwietnia w godz. 9-11 żłobek ARiSD zaprasza na DRZWI OTWARTE. Ul. Daliowa pomiędzy Szarotkową a Malwową.
Fajne miejsce. Domowa atmosfera, doświadczona kadra (panie są kochane - przytulą, pocieszą, ponoszą...), bezpiecznie jak u mamy/babci. Dzieci uśmiechnięte i zadowolone. Rytmika, zajęcia plastyczne, spotkania integracyjne... Polecam zajrzeć na stronę na fb.

Dziekuję za dotychczasowe info

Dziękuję za nadesłane odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie będą jedynymi.

Harmonijka

Polecam żłobek Harmonijka w Skórzewie na ul. Kolejowej. Sprawdzony :)

Ja polecam Akademie Rozwoju i

Ja polecam Akademie Rozwoju i Sztuk Dzieciecych. Moja corka chodzila tam od 1 roku zycia. Czysto, ladnie, dzieci zadbane i zaopiekowane, nie ma mowy o niechlujnie zalozonym ubraniu, brudnej buzi, pupie, codziennie dostawalam kartke z informacja kiedy i co corka jadla, kiedy spala i codziennie byla informacja zwrotna jak minal jej dzien. Panie pilnowaly, aby do zlobka przyprowadzano zdrowe dzieci. Jestem mega czepialska i nieufna ale do ARiSD nie mialam sie do czego przyczepic.

ARISD

Witam, ja przyłączę się do rekomendacji ARISD. Mój synek był tam rok przed przedszkolem. Było trudno, gdyż nie miał problemy z rozłąką, zaraz wymiotował i cały czas płakał. Panie zawsze się zaopiekowały nim, a gdy potem wysyłały mi MMSa aby pokazać, jak się bawi. Mogę z czystym sercem polecieć!
Magda

Odradzam baby house

Stanowczo odradzam co prawda opieka bez zarzutów aczkolwiek jeżeli dziecko ma katar kaszel lub inne objawy alergiczne to pojawiają się problemy . Właścicielka wprowadza nerwowa atmosferę pomiędzy niewygodnymi rodzicami . Nie chonoruje zaświadczeń od lekarza iż dziecko jest zdrowe .

Baby-jouse

Do żłobka baby-house uczeszcza moje dziecko
Jest alergikiem
Na pierwszym spotkaniu dostarczyłam zaświadczenie od alergologa i nie mam żadnych problemów .
To plus placówki że dbają o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci

baby-house

A ja bardzo polecam żłobek baby-house, rewelacyjne ciocie, właścicielka to osoba miła, kompetentna, bardzo dba o dzieci i relacje między rodzicami, moje dziecko również ma alergię i nie było problemu. Wiadomo niestety jak teraz rodzice podchodzą do chorób dzieci- wszystkie katary to alergia. Uważam,że odsyłanie dziecka z zielonym katarem to troska o zdrowie innych dzieci szczególnie tych mniej odpornych. Polecam baby-house , moje dziecko uwielbia to miejsce i nie chce iść do domu, w bliskim otoczeniu las , do którego Panie często zabierają dzieci na spacery.

Baby House

Odnoszę wrażenie, że osoba pisząca niepochlebne komentarze od Baby House nie może pogodzić się z faktem, że Właścicielka - swoją drogą złota kobieta, nie zgadzała się na przyprowadzanie chorego dziecka do żłobka. Nasza Córka chodziła do Klubiku, a zaznaczam, że jest alergikiem i od początku była pod opieką alergologa, zresztą Pani Monika udzieliła nam informacji, że wymaga zaświadczenia od specjalisty i nikt nie robił problemu. Jeśli rodzic ma z tym problem, trudno się dziwić, że powstają konflikty. Uważam, że opinia jest mocno krzywdząca, a Rodzice piszący ją mają problem z akceptacją zasad. Bardzo dobrze, że chroni się inne dzieci. Sama jako rodzic nie zgadzałam się na obecność Córki z dziećmi z zielonym katarem, bo o dziwo nie okazywał się alergiczny. Proszę nie szykanować osób, które dbają o dobro dzieci! Jeśli był problem, mogli Państwo dać zaświadczenie od alergologa - wnioskuje, że Państwo nie dali, tym samym nie zaakceptowali zasad panujących w placówce. Pisanie negatywnych ocen jest w tym przypadku nie na miejscu, proszę uczciwie się zastanowić czy dziecko ma naprawdę alergię, czy jest to tylko szukanie wymówki do wciśnięcia chorego Dziecka pod opiekę.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.