Złobek w Skórzewie

Podnoszę temat

Również jestem ciekawa opinii o żłobkach

batorowska

żłobek na batorowkiej z dofinansowaniem z unii jest bardzo ładny ale niestety z opinii znajomych kadra niedo końca potrafi zajac sie niemowlakami ok. 6 mies.
dzieci starsze ok, te małe lezały na matach przy otwartych oknach w kwietiu/maju co sprzyja czestym chorobom

żłobek

Cześć!
Też jestem ciekawa opinii na temat żłobków w okolicy, dopiero się wprowadzaliśmy i się rozglądamy:) o Twórczych Smykach słyszałam różne opinie, a co myślicie o ARiSD na Daliowej?
Pozdrawiam!

twórcze smyki

witam, mój syn rozpoczął chodzenie do twórczych smyków od listopada 2014 roku jako 1,5 roczny maluch. jestem zadowolona, panie są bardzo opiekuńcze, wyrozumiałe , prowadzą ciekawe zajęcia z dziećmi. synek zawsze chętnie wstaję do żłobka, nie zdarzyło się by marudził i nie chciał iść. polecam bo choć opłaty nie należą do najniższych to w tym przypadku naprawdę warto.

Przedszkole Skrzaty na Ważki

Przedszkole Skrzaty na Ważki z oddziałem żłobkowym
- ŚWIETNE !

A publiczne?

Podobno w Skórzewie jest żłobek publiczny. Jak to tam wygląda?

Skrzaty

Zdecydowanie odradzam przedszkole Skrzaty w Skórzewie! Chyba każde inne przedszkole w tej okolicy jest lepsze.

Skrzaty

Moja córka uczęszcza tam od roku i bardzo chętnie tam chodzi, opiekunki fakt faktem często się zmieniają ale ogólnie obsługa miła. Ja osobiście bardzo sobie chwalę kontakt obsługi z dziećmi jak i ze mną osobiście wiec polecam

Zlobek

Z całego serca polecam Niutek na Batorowskiej w Skorzewie. Jest dofinansowane z gminy i programu Maluch. Panie są tam świetne, dzieci czuja się dobrze i maja dużo ciekawych zajęć.

niutek

koszt to 700 zł tylko dla mieszkancow gminy Tarnowo niestety

Dlaczego?

ONA123 - mogę prosić o więcej informacji nt Pani opinii? dlaczego Pani tak uważa? moja córka chodzi tam od niedawna

Skrzaty Skórzewo

Moje dziecko również tam uczęszcza, ale szukam intensywnie jakiegoś innego (zapewne dopiero od września). Panie uczące często są bez wykształcenia pedagogicznego (tj wina Pani dyrektor), montessori czy angielski w tym przedszkolu to jakiś żart (osoby zatrudniane nie muszą w ogóle znać angielskiego, a przedszkole na stronie www chwali się, że dzieci mają codziennie kontakt z tym językiem), jest słaby przepływ informacji, mało się dzieje, córka nie chce chodzić przedszkola, przed wyjściem z domu płacze. Nie jestem typem narzekacza, ale tu chodzi o nasze dzieci, więc radzę się zastanowić, czy faktycznie jest to odpowiednia placówka dla Waszych dzieci. Skórzewo i okolice mają wiele innych przedszkoli zarówno prywatnych jak i publicznych.

niutek 4 na Batorowskiej

Niutek 4 Polecam ten żłobek - córka 15 miesiecy chetnie chodzi :) Panie sa miłe i bardzo życzliwe. Przepływ informacjo i tym co dziecko robilo w ciagu dnia rewelacyjny. liczne zabawy malowanki wyklejanki ktore mozna podziwiac na tablicy - to efekt pracy dzieci z opiekunami. Dobre jedzenie - catering. dzieci sa czyste czesto przebierane. Ogolnie mam wrażenie ze córka jest tam szczesliwa.

Re: A publiczne?

Mam informacje sprzed dwóch lat - w przedszkolu publicznym Iskierki przy Kolejowej jest jedyny publiczny żłobek w gminie. W praktyce to jest tylko jedna grupa żłobkowa (na całą gminę jedna grupa żłobkowa w publicznej placówce). Nieoficjalnie dowiedziałam się, że preferowane są dzieci starsze, które chodzą i są odpieluchowane.

Twórcze Smyki

Polecam Żłobek Twórcze Smyki , moje dzieci uczęszczały do tego żłobka. Najpierw poszedł pierwszy syn, po roku drugi syn. jesteśmy zadowoleni z tej placówki przede wszystkim pod kontem podejści Cioć do dzieci .
Przychodząc rano do żłobka z usmiechem przytulały się do Cioć, a to znaczy że dzieci czuły się tam dobrze i bezpiecznie.

Opinia

Również zdecydowanie odradzam Skrzaty Skórzewo. A już na pewno dla dzieci młodszych. Faktycznie angielski to jakiś żart,jak również inne zajęcia.córka przez kilka miesięcy tylko rysowala na kartkach wyrwanych z kalendarza,może ze trzy razy wyklejali.ciocia sama przyznała się,że brak im natchnienia do wymyślania zajęć z dziećmi.a kiedy tylko zrobiło się ładnie to dzieciaki ciągle siedziały w piaskownicy.każda możliwość zrobienia czegoś ciekawego została odbierana ,,maluchom",jak np przyjazd karetki ,którą oglądały w środku wszystkie dzieciaki a trzylatki tylko z okna.spacery,wycieczki,czy występy przed rodzicami/dziadkami z okazji świąt w ogóle nie istnieją.czytanie wierszy,czy śpiewanie i utrwalanie piosenek zero...porażka.po tym co nam oferował żłobek z całym wachlarzem ciekawostek dla dzieci byłam zgorszona.a Panie pracujące sa faktycznie bez przygotowania zawodowego i kiedy trafiają na problem z dzieckiem nie mają pojęcia jak reagować.

Opinia skrzaty skórzewo

Absolutnie się zgadzam z Dona
to co jest napisane w opisie na stronie przedszkola nijak sie ma do tego co jest rzeczywiście tam realizowne!

Opinia

Serdecznie polecam Twórcze Smyki!!dopóki nie miałam porównania nie doceniałam tego jak wspaniałe jest to miejsce,myśląc,że po prostu mam zaskakująco łatwo uczące się dziecko.kiedy skończyła 2,5roku postanowiłam przenieść ją do przedszkola,padło na Skrzaty,bo do państwowego nie udało się nam dostać.młodsza córka miała dołączyć tam do żłobka...W żłobku Mlodsza była na adaptacji dzień..jedzenie dla takiego malucha ,na dodatek na diecie bezmlecznej bylo zbyt ciężkie a w dodatku mało różnorodne..w sali żłobka stał zepsuty stół,który mógł uszkodzić dzieci,a Pani stwierdziła,że nie ma natchnienia żeby cokolwiek z takimi maluchami robić..zawinelysmy się z powrotem do Smykow mimo,że nie ukrywam ,jest drożej...ale warto..Mlodsza corka (nie ma półtora roku) wie jak rysować kredkami,jak farbami,jak wyklejac.spiewa w piosenkach pojedyncze wyrazy,tańczy i pokazuje do słów piosenek..Starsza córka wróciła tam na wakacje,kiedy hmm...ze względu na to,że przenosimy się do państwowego przedszkola,dostaliśmy w Skrzatach wypowiedzenie..i nauczyla się w trzy tygodnie więcej w Smykach niż przez ponad pół roku,prawie rok, w Skrzatach.skończyły się problemy z odprowadzaniem i wieczorne płacze w domu.z całego serca polecam.

Żłobek i przedszkole harmonijka w skorzewie

Macie jakieś informacje dotyczące tego żłobka i przedszkola?

Niutek4

Witajcie
Jaki jest koszt w Niutku4?

La lo li żłobek

Hej czy ktoś może przedstawić swoją opinię o żłobku la lo li?

Żłobek Harmonijka

Słyszałam o tym żłobku bardzo dobra opinię, sama chciałam zapisać tam dziecko ale na razie nie ma jeszcze grupy dla maluszków z 2018. Poleciła mi go znajoma osoba, która tam pracuje (zajęcia dodatkowe).

Harmonijka polecam

Witam,

W harmonijce spędziliśmy kolka dobrych lat - 2 dzieci wyszło juz do szkoły. O żłobku nie mam opinii ale przedszkole w porządku. Polecam, dzieci dobrze przygotowane do szkoły.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.