Złobek w Skórzewie

Podnoszę temat

Również jestem ciekawa opinii o żłobkach

batorowska

żłobek na batorowkiej z dofinansowaniem z unii jest bardzo ładny ale niestety z opinii znajomych kadra niedo końca potrafi zajac sie niemowlakami ok. 6 mies.
dzieci starsze ok, te małe lezały na matach przy otwartych oknach w kwietiu/maju co sprzyja czestym chorobom

żłobek

Cześć!
Też jestem ciekawa opinii na temat żłobków w okolicy, dopiero się wprowadzaliśmy i się rozglądamy:) o Twórczych Smykach słyszałam różne opinie, a co myślicie o ARiSD na Daliowej?
Pozdrawiam!

twórcze smyki

witam, mój syn rozpoczął chodzenie do twórczych smyków od listopada 2014 roku jako 1,5 roczny maluch. jestem zadowolona, panie są bardzo opiekuńcze, wyrozumiałe , prowadzą ciekawe zajęcia z dziećmi. synek zawsze chętnie wstaję do żłobka, nie zdarzyło się by marudził i nie chciał iść. polecam bo choć opłaty nie należą do najniższych to w tym przypadku naprawdę warto.

Przedszkole Skrzaty na Ważki

Przedszkole Skrzaty na Ważki z oddziałem żłobkowym
- ŚWIETNE !

Tylko nie Twórcze Smyki w Skórzewie!!!!

Nie polecam, zbyt mało opiekunów, dzieci nie są dopilnowane, jak jest niejadkiem to potrafią cały dzień nie podać nic dziecku do jedzenia, ale co najgorsze dzieci nie mają dostępu do zabawek - proszę zwrócić uwagę na zdjęcia, w sali w której przebywają dzieci są gołe ściany, jest tylko kilka pluszaków na parapecie... panie zajmują się tylko dziećmi, które potrafią mówić, bo młodsze nie przekażą nic rodzicom.

A publiczne?

Podobno w Skórzewie jest żłobek publiczny. Jak to tam wygląda?

Skrzaty

Zdecydowanie odradzam przedszkole Skrzaty w Skórzewie! Chyba każde inne przedszkole w tej okolicy jest lepsze.

Skrzaty

Moja córka uczęszcza tam od roku i bardzo chętnie tam chodzi, opiekunki fakt faktem często się zmieniają ale ogólnie obsługa miła. Ja osobiście bardzo sobie chwalę kontakt obsługi z dziećmi jak i ze mną osobiście wiec polecam

Zlobek

Z całego serca polecam Niutek na Batorowskiej w Skorzewie. Jest dofinansowane z gminy i programu Maluch. Panie są tam świetne, dzieci czuja się dobrze i maja dużo ciekawych zajęć.

Dlaczego?

ONA123 - mogę prosić o więcej informacji nt Pani opinii? dlaczego Pani tak uważa? moja córka chodzi tam od niedawna

Skrzaty Skórzewo

Moje dziecko również tam uczęszcza, ale szukam intensywnie jakiegoś innego (zapewne dopiero od września). Panie uczące często są bez wykształcenia pedagogicznego (tj wina Pani dyrektor), montessori czy angielski w tym przedszkolu to jakiś żart (osoby zatrudniane nie muszą w ogóle znać angielskiego, a przedszkole na stronie www chwali się, że dzieci mają codziennie kontakt z tym językiem), jest słaby przepływ informacji, mało się dzieje, córka nie chce chodzić przedszkola, przed wyjściem z domu płacze. Nie jestem typem narzekacza, ale tu chodzi o nasze dzieci, więc radzę się zastanowić, czy faktycznie jest to odpowiednia placówka dla Waszych dzieci. Skórzewo i okolice mają wiele innych przedszkoli zarówno prywatnych jak i publicznych.

niutek 4 na Batorowskiej

Niutek 4 Polecam ten żłobek - córka 15 miesiecy chetnie chodzi :) Panie sa miłe i bardzo życzliwe. Przepływ informacjo i tym co dziecko robilo w ciagu dnia rewelacyjny. liczne zabawy malowanki wyklejanki ktore mozna podziwiac na tablicy - to efekt pracy dzieci z opiekunami. Dobre jedzenie - catering. dzieci sa czyste czesto przebierane. Ogolnie mam wrażenie ze córka jest tam szczesliwa.

Re: A publiczne?

Mam informacje sprzed dwóch lat - w przedszkolu publicznym Iskierki przy Kolejowej jest jedyny publiczny żłobek w gminie. W praktyce to jest tylko jedna grupa żłobkowa (na całą gminę jedna grupa żłobkowa w publicznej placówce). Nieoficjalnie dowiedziałam się, że preferowane są dzieci starsze, które chodzą i są odpieluchowane.

Dodaj komentarz

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.