Skórzewo

Głosowanie Lego

Drodzy Państwo
Mam prośbę o głosowanie na szkołę nr 2 w Sórzewie w ramach probramu: "Szkoła małego inżyniera". Głosować można raz dziennie do 6 grudnia. Pierwszych 10 szkół wygrywa zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych. Gorąca zachęcam do wsparcia.
Link do głosowania poniżej:

https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podsta...

Pozdrawiam

Sprzątanie

Dużo osób spaceruje w wolnych chwilach z swoimi rodzinami na spacery i można zauważyć że nasza miejscowość zmienia się w śmietnik. Najwięcej śmieci znajduje się tam gdzie spacerujemy - tereny zielone: park, tereny przy chodnikach + rondo. Dużo osób na różnych forach wyraża opinie, robi zdjęcia a nic nie jest robione w tym kierunku. Moja propozycja jest taka żeby uderzyć do sołtysa o kontyner i zebraniu sie paru osob aby mogli pozbierać śmieci. Co o tym myślicie?

Opieka nad psem

Dzień dobry. Szukam opieki dla naszej suczki w okresie ferii zimowych, w dniach od 11 do 19 stycznia 2019. Pies bardzo łagodny, przyjazny i towarzyski wobec ludzi jak i innych psów. Najchętniej w domu z ogrodem gdyż na co dzień przebywa dosyć dużo na zewnątrz. Pies średniej wielkości, zdrowy, czysty, szczepiony. Szukam kogoś odpowiedzialnego, kochającego psy. Bartosz 792017717