Skórzewo

Sprzątanie

Dużo osób spaceruje w wolnych chwilach z swoimi rodzinami na spacery i można zauważyć że nasza miejscowość zmienia się w śmietnik. Najwięcej śmieci znajduje się tam gdzie spacerujemy - tereny zielone: park, tereny przy chodnikach + rondo. Dużo osób na różnych forach wyraża opinie, robi zdjęcia a nic nie jest robione w tym kierunku. Moja propozycja jest taka żeby uderzyć do sołtysa o kontyner i zebraniu sie paru osob aby mogli pozbierać śmieci. Co o tym myślicie?

Nowe blokowisko ma powstać w Skórzewie

Na stronie gminy pojawiła się informacja, że developer JW Construction planuje wybudować w Skórzewie na działce obok Biedronki bloki z podziemnymi garażami.

http://dopiewo.nowoczesnagmina.pl/?a=11821

JW Contruction to takie Warszawskie Pajo, chyba nic więcej nie muszę mówić.

Czy gmina miała w planie aby były tam bloki?

Opieka nad psem

Dzień dobry. Szukam opieki dla naszej suczki w okresie ferii zimowych, w dniach od 11 do 19 stycznia 2019. Pies bardzo łagodny, przyjazny i towarzyski wobec ludzi jak i innych psów. Najchętniej w domu z ogrodem gdyż na co dzień przebywa dosyć dużo na zewnątrz. Pies średniej wielkości, zdrowy, czysty, szczepiony. Szukam kogoś odpowiedzialnego, kochającego psy. Bartosz 792017717

Akcja Charytatywna "Mania-Skarb godny uratowania"

Dyrektor Dwujęzycznego Prywatnego Przedszkola Akademia Przedszkolaka w Skórzewie wraz z Pracownikami, serdecznie zapraszają mieszkańców gminy na akcję charytatywną dla 3 miesięcznej Marianny „Mania – skarb godny uratowania”, która odbędzie się w poniedziałek - 17 grudnia od godz. 17.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie, ul. ks. Stanisława Kozierowskiego 1, 60-185 Skórzewo.