Dopiewo

W połowie kwietnia br. pojawiła się groźnie brzmiąca informacja, że dalsze funkcjonowanie tzw. pomocy doraźnej w Dopiewie stoi pod znakiem zapytania. W skrócie: dr Ahmed Faza z NZOZ Prima Med zwrócił się do wójta Adriana Napierały o wsparcie dotyczące niewystarczającego finansowania usług prowadzenia punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej z pieniędzy NFZ.

Witam forumowiczów.

W związku z intensyfikacją działalności naszego lokalnego 'truciciela powietrza' w okresie weekendowym, dochodzące zapachy z działalności przy ulicy Trzcielińskiej uniemożliwiają normalne egzystowanie ludziom zamieszkującym pobliskie ulice.

Przy ostatnich upałach, niemożność otwarcia okna wieczorem w piątek, sobotę czy niedzielę z powodu duszącego, gryzącego powietrza otaczającego okolicę była nie do zniesienia.

Szansa na finał MP w Dopiewie

Jak wielu mieszkańców już wie, zawodniczki z UKS Pantery Dopiewo dokonały nie lada wyczynu. W efekcie wieloletniej pracy pod okiem trenera Pawła Wolnego, w weekend 26-27.04 w Radomiu w znakomitym stylu zakwalifikowały się do najlepszej czwórki zespołów w Polsce. W tym turnieju dziewczyny wygrały wszystkie 3 mecze i do finału zakwalifikowały się z pierwszego miejsca.

Systemia - internet radiowy 5ghz (opinie)

Witam,

Zamierzam przesiąść się z neostrady 10mbs (maks w mojej okolicy) na radiówke od Systemi 40mbs.

Mam kilka pytań do posiadaczy takowego internetu.

- Jak często występują awarie i jak duży wpływ ma pogoda na jakość łącza ?

- Czy działa z pełną prędkością ? Jeżeli nie to w jakich godzinach jest gorzej a w jakich lepiej oraz do jakiego stopnia spada prędkość.

- Czy są problemy z pingami ?

Pilne!!!! Znalazłam psa na drodze - ul. Majcherka (Dopiewo); szedł środkiem drogi. Właścicieli proszę o szybki kontakt (503-913-748).
Pies starszy, w typie goldena, samiec. Piesek zabezpieczony; ale nie może u nas zostać, bo nie wiemy jak nasz pies zareaguje. Wieczorem piesek pojedzie do przytuliska. Brak danych kontaktowych. Jedziemy na sprawdzenie czy ma czipa.

https://zapodaj.net/1f7aa5aeba840.jpg.html

Pierwsza sesja RG, projekt budżetu na 2019

W poniedziałek 19 listopada o godz. 15:00 rozpoczną się obrady pierwszej sesji Rady Gminy Dopiewo VIII kadencji tj. na lata 2018 - 2023. W trakcie tej sesji nie będą podejmowane typowe uchwały, odbędzie się natomiast ślubowanie wójta i radnych oraz wybory przewodniczących RG oraz ustalenie składów poszczególnych komisji merytorycznych.