Dąbrówka

Dąbrówka Pumptrack zrealizowany

Od pierwszej koncepcji na pumptrack w Dąbrówce do dnia jego powstania minęły 4 lata. Pomysł pojawił się bowiem w pierwszej edycji DBO pod koniec 2016 roku, następnie ponownie zgłoszony w DBO 2020. Niemniej jest to jak na razie jedyna w okolicy inwestycja, która w sferze aktywnej rekreacji wykracza poza standardowy schemat ławki i placu zabaw. Nie licząc miejsca spotkań młodzieży na park&ride...

Szanowni Państwo,
W związku z tym, że nowy rok szkolny zbliża się nieubłaganie poszukujemy odpowiedniej placówki w której nasze dziecko rozpocznie dalszą edukację. Bierzemy pod uwagę zarówno szkoły prywatne, gdzie głównym dla nas minusem jest konieczność dowożenia dziecka oraz utrudniony kontakt pozalekcyjny z rówieśnikami, a także szkołę publiczną blisko domu. Od wielu lat jesteśmy mieszkańcami Dąbrówki, rozmawialiśmy wielokrotnie ze znajomymi oraz sąsiadami i opinie, które zebraliśmy na temat szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu są skrajnie różne.

Nowy piesek w Dąbrówce

Witajcie kochani.
Mam na imię Rico i jestem nowym pieskiem w Dąbrówce. Urodziłem się 13 czerwca 2020 roku a przyjechałem na nasze osiedle zaledwie trzy tygodnie temu. Bardzo mi się tu podoba, poznaje nowych kolegów i koleżanki.
Chciałbym zaprosić was na mój kanał na YouTube który opowiada o mnie i moich przygodach.

https://www.youtube.com/channel/UChcXBh0xVVIc_j7gJ...

Będzie mi bardzo miło za nowe subskrypcje, komentarze i like. Wysyłajcie linki do swoich znajomych i oglądacie moje przygody.